Christof Koepsel, Getty Images Sport

15.10.2019 | 20.11 > 20:36

Mladi Panceri rutinski u Zenici

Mlada fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je u Zenici u svom trećem meču u kvalifikacijama od vršnjaka iz Nemačke 2:0.

lopta, nogomet

Michael Regan/Getty Images

Ovo je prvi poraz mladih Zmajeva u kvalifikacijama. Nemačka je povela već u 29. minutu preko Kilijana. Konačnih 2:0 postavio je Enmeča u 79. minutu i tako doneo Nemcima drugu pobedu iz isto toliko mečeva.

U drugom meču Grupe 9 Belgija je ubedljivo savladala Moldaviju 4:1. Nemačka je prva na tabeli grupe sa šest bodova, dva više od Bosne i Hercegovine i Belgije, ali Panceri imaju utakmicu manje. Moldavija i Vels imaju po tri boda.