Srdjan Stevanovic, Getty Images

19.11.2019 | 20.52 > 21:03

U21: Igrale se Baćuške na Čairu

Mlada reprezentacja Srbije zabeležila je i treći poraz u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo. Bolja od izabranika Ilije Stolice bila je Rusija 2:0.

Ilija Stolica

Dino Panato, Getty Images Sport

Orlići su meč u Nišu dočekali sa imperativom pobede protiv rivala koji ih je minimalnim rezultatom savladao u prvom kolu. Međutim, izabranici Ilije Stolice uopšte nisu delovali kao ekipa koja juri tri boda. Rusija je povela u osmom minutu preko Čalova, a snove domaćina da će ostvariti pozitivan rezultat raspršio je Sulejmanov u 44. minutu.

Rusija je prva na tabeli Grupe 5 sa 14 bodova i ima sedam više od četvrtoplasirane Srbije.

Komentari (6)

ndidi

Mora nesto da se promeni,samo Ilija Stolica treba da zna,sta tacno,i samo on zna kako to da resi,nasi mladi igraci imaju problem,ogroman problem koji moraju da rese(Jovic,Grujic,Vlahovic)...Inace,mi smo prvaci sveta u juniorima,i ja ne kontam ljude koji kazu seniorsko takmicenje vaznije,aman,u kom svetu...Zna se sta su prvaci sveta,zlatni momci(ovi najbolji igraju po hetafeima i laciima)...Ostatak valjda se i ne takmici ozbiljno...

Odgovori 5 0

Bluberi

Ovo je naša budućnost. SIGURNO je ovo generacija koja nema ni k od kvaliteta...

Odgovori 8 1

dr mr

Ako objave komenatar..to nam je slika saveza,ljudi koji nam vode fudbal..smean sastav,70% igraca ne zasluzuje mesto

Odgovori 28 0

Orlići se bore za povratak u igru

Mlada reprezentacija Srbije igra u utorak (19.11 – 19,00) važan meč sa Rusijom u kvalifikacijama za plasman na Prvenstvo Evrope, a neposredno pre poslednjeg treninga „orlića“ na stadionu „Čair“ na konferenciji za medije bili su selektor Ilija Stolica i kapiten Luka Adžić.

Stolica saopštio spisak za duele sa Estonijom i Rusijom

Selektor mlade reprezentacije Srbije Ilija Stolica saopštio je spisak igrača za duele protiv Estonije i Rusije u Nišu u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo.

Stolica: I dalje želimo da se plasiramo na EP

Novoizabrani selektor mlade reprezentacije Srbije Ilija Stolica na startu svog angažmana je zabeležio trijumf nad Bugarskom i poraz od Poljske, što smatra solidnim učinkom ako se uzmu u obzir svi faktori.

Novi poraz Orlića, EP sve dalje

Mlada fudbalska reprezentacija Srbije doživela je drugi poraz u četvrtom kolu kvalifikacija za Evropski šampionat i to u gostima od lidera Poljske minimalnim rezultatom.