Dragan Čiča

Fudbal

04.03.2020 | 10.10

Srbija kreće od Rusije u Ligi nacija

Autor

U utorak je obavljen žreb za drugo izdanje Lige nacija, a poznati su i termini odigravanja utakmica.

Aleksandar Mitrović

Srdjan Stevanovic, Getty Images Sport

Aleksandar Mitrović

Fudbalska reprezentacija Srbije takmičenje u Ligi nacija ove godine počeće gostovanjem u Rusiji 3. septembra od 20:45. Istog dana svoj meč odigraće Turska i Mađarska.

Drugo kolo na programu je za Orlove 6. septembra, a u Srbiju će doći Turska. I taj meč igraće se od 20:45. Istog dana, ali od 18 sati igraće Mađarska i Rusija.

Treće kolo za Srbiju je na programu 9. oktobra kada će Orlovi biti domaćini Mađarskoj (20:45), a istog dana i u istom terminu Rusija dočekuje Tursku.

12. oktobra Srbija će u četvrtom kolu gostovati Turskoj (20:45), a Rusija će biti domaćin Mađarskoj.

Peto kolo zakazano je za 14. novembar, a Srbija će od 20:45 biti gost Mađarskoj. Istog dana od 18 časova sastaju se Turska i Rusija.

Poslednje, šesto kolo Srbija igra kao domaćin protiv Rusije 17. novembra od 20:45. U istom terminu Mađarska će biti domaćin Tusrkoj.

Uz napomenu da će te sve mečeve Lige nacija i ove godine moći da pratite samo na našim kanalime, evo i kompletnog rasporeda:

PRVO KOLO:

Četvrtak, 3. septembar

A4 Nemačka - Španija (20:45)
A4 Ukrajina - Švajcarska (20:45)
B3 Rusija - Srbija (20:45)
B3 Turska - Mađarska (20:45)
B4 Bugarska - Republika Irska (20:45)
B4 Finska - Vels (20:45)
C3 Moldavija - tzv Kosovo (20:45)
C3 Slovenija - Grčka (20:45)
D1 Farska Ostrva - Malta (20:45)
D1 Letonija - Andora (20:45)

Petak, 4. septembar

A1 Italija - Bosna i Hercegovina (20:45)
A1 Holandija - Poljska (20:45)
B1 Norveška - Austrija (20:45)
B1 Ruminija - Severna Irska (20:45)
B2 Škotska - Izrael (20:45)
B2 Slovačka - Češka (20:45)
C4 Belorusija - Albanija (20:45)
C4 Litvanija - Kazahstan (20:45)

Subota, 5. septembar

C2 Severna Makedonija - Jermenija (15:00)
D2 Gibraltar - San Marino (15:00)
A2 Island - Engleska (18:00)
C1 Azerbejdžan - Luksemburg (18:00)
C1 Kipar - Crna Gora (18:00)
C2 Estonija - Gruzija (18:00)
A2 Danska - Belgija (20:45)
A3 Portugalija - Hrvatska (20:45)
A3 Švedska - Francuska (20:45)

DRUGO KOLO

Nedelja, 6. septembar

B4 Vels - Bugarska (15:00)
D1 Andora Farska Ostrva (15:00)
B3 Mađarska - Rusija (18:00)
B4 Republika Irska - Finska (18:00)
C3 Slovenija - Moldavija (18:00)
A4 Španija - Ukrajina (20:45)
A4 Švajcarska - Nemačka (20:45)
B3 Srbija - Turska (20:45)
C3 tzv Kosovo - Grčka (20:45)
D1 Malta - Letonija (20:45)

Ponedeljak, 7. septembar

C4 Kazahstan - Belorusija (16:00)
A1 Bosna i Hercegovina - Poljska (20:45)
A1 Holandija - Italija (20:45)
B1 Austrija - Rumunija (20:45)
B1 Severna Irska - Norveška (20:45)
B2 Češka - Škotska (20:45)
B2 Izrael - Slovačka (20:45)
C4 Albanija - Litvanija (20:45)

Utorak, 8. septembar

C2 Jermenija - Estonija (18:00)
C2 Gruzija - Severna Makedonija (18:00)
A2 Belgija - Island (20:45)
A2 Danska - Engleska (20:45)
A3 Francuska - Hrvatska (20:45)
A3 Švedska - Portugalija (20:45)
C1 Kipar - Azerbejdžan (20:45)
C1 Luksemburg - Crna Gora (20:45)
D2 San Marino - Lihtenštajn (20:45)

TREĆE KOLO

Četvrtak, 8. oktobar

C2 Jermenija - Gruzija (18:00)
A1 Bosna i Hercegovina - Holandija (20:45)
A1 Poljska - Italija (20:45)
B1 Severna Irska - Austrija (20:45)
B1 Norveška - Rumunija (20:45)
B2 Izrael - Češka (20:45)
B2 Škotska - Slovačka (20:45)
C2 Estonija - Severna Makedonija (20:45)
D2 Lihtenštajn - Gibraltar (20:45)

Petak, 9. oktobar

A2 Engleska - Belgija (20:45)
A2 Island - Danska (20:45)
A3 Hrvatska - Švedska (20:45)
A3 Francuska - Portugalija (20:45)
B3 Rusija - Turska (20:45)
B3 Srbija - Mađarska (20:45)
C1 Luksemburg - Kipar (20:45)
C1 Crna Gora - Azerbejdžan (20:45)
D1 Andora - Malta (20:45)
D1 Farska Ostrva - Letonija (20:45)

Subota, 10. oktobar

B4 Republika Irska - Vels (15:00)
C4 Kazahstan - Albanija (15:00)
B4 Finska - Bugarska (18:00)
C4 Litvanija - Belorusija (18:00)
A4 Španija - Švajcarska (20:45)
A4 Ukrajina - Nemačka (20:45)
C3 Grčka - Moldavija (20:45)
C3 tzv Kosovo - Slovenija (20:45)

ČETVRTO KOLO

Nedelja, 11. oktobar

B2 Škotska - Češka (15:00)
B1 Norveška - Republika Irska (18:00)
C2 Estonija - Jermenija (18:00)
C2 Severna Makedonija - Gruzija (18:00)
D2 Lihtenštajn - San Marino (18:00)
A1 Italija - Holandija (20:45)
A1 Poljska - Bosna i Hercegovina (20:45)
B1 Rumunija - Austrija (20:45)
B2 Slovačka - Izrael (20:45)

Ponedeljak, 12. oktobar

C1 Azerbejdžan - Kipar (18:00)
A2 Engleska - Danska (20:45)
A2 Island - Belgija (20:45)
A3 Hrvatska - Francuska (20:45)
A3 Portugalija - Švedska (20:45)
B3 Rusija - Mađarska (20:45)
B3 Turska - Srbija (20:45)
C1 Crna Gora - Luksemburg (20:45)
D1 Farska Ostrva - Andora (20:45)
D1 Letonija - Malta (20:45)

Utorak, 13. oktobar

A4 Nemačka - Švajcarska (20:45)
A4 Ukrajina - Španija (20:45)
B4 Bugarska - Vels (20:45)
B4 Finska - Republika Irska (20:45)
C3 Grčka - tzv Kosovo (20:45)
C3 Moldavija - Slovenija (20:45)
C4 Belorusija - Kazahstan (20:45)
C4 Litvanija - Albanija (20:45)

PETO KOLO

Četvrtak, 12. novembar

C1 Azerbejdžan - Crna Gora (18:00)
C4 Belorusija - Litvanija (18:00)
A2 Belgija - Engleska (20:45)
A2 Danska - Island (20:45)
A3 Portugalija - Francuska (20:45)
A3 Švedska - Hrvatska (20:45)
C1 Kipar - Luksemburg (20:45)
C4 Albanija - Kazahstan (20:45)

Petak, 13. novembar

C2 Gruzija - Jermenija (18:00)
A4 Nemačka - Ukrajina (20:45)
A4 Švajcarska - Španija (20:45)
B4 Bugarska - Finska (20:45)
B4 Vels - Republika Irska (20:45)
C2 Severna Makedonija - Estonija (20:45)
C3 Moldavija - Grčka (20:45)
C3 Slovenija - tzv Kosovo (20:45)
D2 San Marino - Gibraltar (20:45)

Subota, 14. novembar

B2 Češka - Izrael (15:00)
D1 Malta - Andora (15:00)
B1 Rumunija - Norveška (18:00)
B2 Slovačka - Škotska (18:00)
B3 Turska - Rusija (18:00)
D1 Letonija - Farska Ostrva (18:00)
A1 Italija - Poljska (20:45)
A1 Holandija - Bosna i Hercegovina (20:45)
B1 Austrija - Severna Irska (20:45)
B3 Mađarska - Srbija (20:45)

ŠESTO KOLO

Nedelja, 15. novembar

C4 Albanija - Belorusija (15:00)
C4 Kazahstan - Litvanija (15:00)
A2 Belgija - Danska (18:00)
A2 Engleska - Island (18:00)
A3 Hrvatska - Portugalija (20:45)
A3 Francuska - Švedska (20:45)
C1 Luksemburg - Azerbejdžan (20:45)
C1 Crna Gora - Kipar (20:45)

Ponedeljak, 16. novembar

C2 Jermenija - Severna Makedonija (18:00)
C2 Gruzija - Estonija (18:00)
A4 Španija - Nemačka (20:45)
A4 Švajcarska - Ukrajina (20:45)
B4 Republika Irska - Bugarska (20:45)
B4 Vels - Finska (20:45)
C3 Grčka  - Slovenija (20:45)
C3 tzv Kosovo - Moldavija (20:45)
D2 Gibraltar - Lihtenštajn (20:45)

Utorak, 17. novembar

A1 Bosna i Hercegovina - Italija (20:45)
A1 Poljska - Holandija (20:45)
B1 Austrija - Norveška (20:45)
B1 Severna Irska - Rumunija (20:45)
B2 Češka - Slovačka (20:45)
B2 Izrael - Škotska (20:45)
B3 Mađarska - Turska (20:45)
B3 Srbija - Rusija (20:45)
D1 Andora - Letonija (20:45)
D1 Malta - Farska Ostrva (20:45).

Komentari (16)

Komentar je uspešno poslat.

Slanje komentara nije uspelo.

Neispravan kod, pokušajte ponovo

Eto..

Podrška za fudbalere !!

Odgovori 5 1

Brale

Nećemo mi nidje

Odgovori 6 6

Ppp

Dajte bre podrsku igracima nadajmo se da ce krenuti dobro da igraju to sto je savez uzasan nisu oni krivi

Odgovori 11 9

* Sva polja su obavezna

“U PAOK kao u Partizanu, vidim sebe na golu Srbije“

“U PAOK kao u Partizanu, vidim sebe na golu Srbije“

“U PAOK kao u Partizanu, vidim sebe na golu Srbije“

Srpski golman Živko Živković kaže za Sport Klub da uživa u PAOK, hvali kvalitet grčke lige i ističe fanatizam navijača. Najavljuje eventualni povratak u Partizan, otkriva gde bi voleo da nastavi karijeru i ko mu je bio uzor i jasno poručuje da želi na gol Srbije.

Birhof nudi spasonosno rešenje za Ligu nacija

Birhof nudi spasonosno rešenje za Ligu nacija

Birhof nudi spasonosno rešenje za Ligu nacija

Bivši nemački reprezentativac, a sada direktor Nemačkog fudbalskog saveza Oliver Birhof predlaže da se Liga nacija igra u obliku turnira, na neutralnom terenu.

Poništen tender za nacionalni stadion

Poništen tender za nacionalni stadion

Poništen tender za nacionalni stadion

Tender za izradu dokumentacije za dizajn novog nacionalnog fudbalskog stadiona u Srbiji je poništen, potvrđeno je Insajderu u kancelariji UNDP, koji je tender trebalo da sprovede.

Euro 2000: Podsećanje na poslednje učešće Jugoslavije

Euro 2000: Podsećanje na poslednje učešće Jugoslavije

Euro 2000: Podsećanje na poslednje učešće Jugoslavije

U novoj epizodi serijala posvećenog Evropskim prvenstvima u fudbalu, podsećamo se Eura 2000, poslednjeg na kome je učestvovalo reprezentacija Jugoslavije, tj sadašnje Srbije.
Loading...