Izvor: Getty Images / Christopher Lee
Fudbal 15.07.2017 | 21:00 > 21:07

Rusija: CSKA pobedom započeo sezonu

U subotu su odigrana prva tri meča ruske Premijer Lige u novoj sezoni, a pobedu na startu ostvario je jedan od favorita za titulu, moskovski CSKA.

CSKA Moscow

Izvor: Getty images/Epsilon

"Armejci" su slavili na gostovanju Anžiju rezultatom 3:1. Viktor Vasin je postigao prvi gol u 21. minutu, Aleksandar Golovin je u 49. minutu povisio na 2:0.

Nadu domaćinu dao je Ivan Markelov u 64. minutu, ali je pobedu CSKA overio Bebras Natho iz penala u 79. minutu.

Ufa je savladala Tosno u gostima 1:0, Ural i Rostov podelili su bodove 1:1.

U nedelju od 10:00 na SK 1 možete gledati prenos meča SKA - Zenit.