Moskovski CSKA stigao je do treće pobede u četiri odigrana kola u ruskoj Premijer Ligi.

Epsilon Getty Images Sport

CSKA Moskva

"Armejci" su slavili na gostovanju u Kazanju protiv Rubina rezultatom 1:0.

Gol za pobedu gostiju postigao je Fedor Čalov u 41. minutu.

Identičnim rezultatom, Arsenal iz Tule stigao je do pobede u gostima protiv Tambova. Jevgenij Lutsenko bio je strelac odlučujućeg pogotka u 13. minutu meča.

Na tabeli je prvi Zenit sa deset bodova, CSKA je drugoj poziciji sa bodom manje.

Vlašić i "Armejci" protutnjali Groznim, kiks Lokomotive

U subotu se igralo pet utakmica 26. kola Premijer lige, a bodove su osvojile ekipe Arsenala iz Tule, Tambova i CSKA, dok su bodove podelili Krila Sovjetov i Rostov, odnosno moskovska Lokomotiva i Soči.

Svaki napad gol: CSKA zatresao mrežu tri puta za pet minuta

CSKA je utakmicu sa ekipom Ahmata rešio za praktično pet minuta, kada je postigao tri gola. Sve se odigralo u razmaku od 60. do 65. minuta.

Dva gola sjajnog Vlašića u najvećem derbiju Rusije

Nikola Vlašić je bio dvostruki strelac za CSKA u moskovskom derbiju sa Spartakom koji je njegov tim dobio sa 2:0. Pogledajte golove.

Vlašić doneo trijumf CSKA u večitom derbiju

U 169. večitom derbiju Moskve, fudbleri CSKA slavili su protiv Spartaka rezultatom 2:0. Ranije je Lokomotiiva uspela da dođe do boda protiv Krila Sovjetov.