12.08.2019 | 21.19 > 21:22

Minimalac na Rostov Areni

Fudbaleri Rostova slavili su u meču petog kola ruske Premijer lige protiv ekipe Samare rezultatom 1:0.

Rostov

Joosep Martinson/Bongarts/Getty Images

Rostov

Jedini gol na Rostov Areni postigao je Šomurodov.

On je u 33. minutu iskoristio odličnu asistenciju Jonova i zatresao mrežu gostiju.

Hrvatski napadač Dejan Radonjić ušao je u igru za Samaru u 73. minutu, kada je zamenio Ginsarija.

Rostov je drugi na tabeli posle pet kola, sa 11 bodova.

Samara je na 14. mestu sa samo tri boda.

U narednom kolu Rostov će u goste Ufi, dok će Samara gostovati Uralu.

Bane kapitenski, gol Čaušića, Armejcima gradski derbi

Fudbaleri Zenita iz Sankt Peterburga zabeležili su i treću pobedu u isto toliko utakmica ove sezone u Premijer ligi Rusije. U nedelju su trijumf upisali još CSKA i Rostov.

Sjajan gol Mijailovića, Spajiću 90 minuta i prvo mesto

Fudbaleri Ufe pobedili su Krila Sovjetov u utakmici trećeg kola Premijer lige Rusije 2:1, a jedini gol za gostujuću ekipu postigao je Srđan Mijailović.

CSKA upisao prvu pobedu, 17 golova na četiri meča

Četiri duela drugog kola ruske Premijer lige odigrana su u subotu. Pobede su slavili CSKA, Arsenal Tula i Krasnodar. Remi je viđen u duelu Rostova i Spartaka iz Moskve.

RPL: Zenit jedva sa novajlijom, Grof srušio CSKA

Fudbaleri Zenita, Krila Sovjetov i Ahmata ostvarili su pobede u nedeljnim utakmicama prvog kola rusk Premijer lige.