U nedeljnim mečevima devetog kola Premijer lige pobede su ostvarili Orenburg, moskovski CSKA i Krasnodar.

CSKA Moskva

Epsilon Getty Images Sport

CSKA Moskva

CSKA je u gostima savladao Tambov rezultatom 2:0.

Čalov je u 65. minutu propustio priliku da donese vođstvo Moskovljanima, a meč je rešen u završnici. Prvo je precizan bio 21-godišnji Hrvat Kristijan Bistrović u 84. minutu, a tačku na pobedu stvaio je Magnuson u četvrtom minutu sudijske nadoknade.

Armejci su treći sa 19 bodova, a Tambov je na začelju i ima pet bodova.

Orenburg je bio bolji od Rubina sa 2:1.

Alves je u 49. minutu bio precizan za vođstvo domaćeg tima, a samo četiri minuta kasnije Baškirov je doneo izjednačenje gostima.

Kulišev je doneo tri boda Orenburgu u 89. minutu, kada je bio precizan iz penala.

U poslednjem meču dana Krasnodar je sa 4:2 pobedio Samaru.