Catherine Ivill/Getty Images

02.11.2019 | 19.10

Remi Zenita i CSKA u derbiju kola

U derbiju 15. kola ruske Premijer Lige, Zenit i CSKA igrali su u Sankt Peterburgu nerešeno 1:1.

Zenit

Oleg Nikishin/Getty Images

Zenit

Gosti su poveli preko hrvatskog internacionalnca Nikole Vlašića u poslednjem minutu prvog poluvremena.

U nastavku, crveni karton dobio je Slovenac u redovima moskovskog tima Jaka Bijol, a brojčanu prednost na terenu Zenit je iskoristio da izjednači preko Jerokina u 73. minutu.

Remi Zenita, nije iskoristila Lokomotiva da se primakne vodećem timu, pošto je i ona igrala 1:1 protiv Ufe.

Lovro Bizjak je iz penala doneo bod domaćoj ekipi. Isti rezultat viđen je i na meču Dinamo Moskva - Ahmat Grozni.

Jedinu pobedu u subotu je ostvario Tambov na gostovanju Sočiju (2:1).