Kompletirano je 15. kolo ruske Premijer lige, a pobede u mečevima odigranim u ponedeljak ostvarili su Orenburg i Arsenal iz Tule, dok je jedan meč završen bez pobednika.

Lopta, fudbal

Michael Regan/Getty Images

Orenburg je u gostima bio bolji od Urala 2:1.

Gosti su u prvom poluvremenu rešili meč, a golove su postigli Farmeje u 4. i Alves 45. minutu.

Jedini gol za Ural postigao je Bicfalvi u 64. minutu.

Arsenal je u Moskvi savladao Spartak sa 1:0.

Strelac jedinog gola na Otkritije Areni bio je Lutsenko u 16. minutu, kada mu je asistent bio Kombarov.

Dule između Sovetov Samare i Rubina završen je bez golova.

Pogledajte rezultate i tabelu ruskog fudbalskog prvenstva.

Arsenal šokirao Armejce, nula u Krasnodaru

Odigrana su poslednja dva meča 18. kola Premijer lige Rusije. Viđen je samo jedan gol i to u Moksvi u mrežu CSKA.

Mučili se i pobedili: Zenit slavio protiv Spartaka

Derbi kola u ruskoj Premijer ligi u nedelju su u Sankt Peterburgu odigrali Zenit i Spartak, a šampion je na kraju nakon velikih muka slavio minimalcem 1:0.

Spartak srušio Krila, Mijailović pocrveneo

Fudbaleri moskovskog Spartaka pobedili su Krila Sovjetov kod kuće u 16. kolu ruske Premijer lige rezultatom 2:0.

Kup: Spartaku derbi runde, Despotović ponovo strelac

Odigrana su tri meča osmine finala Kupa Rusije. Prolaz među osam najboljih obezbedili su moskovske ekipe Spartak, Torpedo i Himki. Novi gol postigao je Đorđe Despotović.