Catherine Ivill/Getty Images

10.11.2019 | 19.12

Remi Lokomotive i Krasnodara, Zenit pobegao na +5

U derbi duelu 16. kola ruske Premijer Lige, Lokomotiva i Krasnodar igrali su nerešeno 1:1, dok su trijumfe zabeležili CSKA i Zenit.

Locomotiv

Getty images/Epsilon

Lokomotiva je povela preko Krihovijaka u 41. minutu, ali su gosti stigli do izjednačenja četiri minuta kasnije preko Markusa Berga.

Remi Lokomotive iskoristio je Zenit, koji je pobedom nad Arsenalom u gostima 1:0 pobegao moskovskom timu na pet bodova prednosti na čelu tabele.

Jedini gol za Zenit postigao Sardar Azmun u 63. minutu.

CSKA je u gostima protiv Sočija gubio 1:0 i 2:1, ali je kraju stigao do pobede rezultatom 3:2, Oblijakov i Čalov postigli su dva gola u razmaku od tri minuta (52. i 55.).

Orenburg i Ufa su odigrali meč bez golova. Na terenu su u nedelju bili srpski internacionalci Uroš Radaković, Đorđe Despotović, Goran Čaušić, Branislav Ivanović, Uroš Spajić.