Loš dan za Moskovljane: Izgubili i CSKA i Spartak

Ekipe moskovskog Spartaka i CSKA izgubili su u duelima 21. kola ruske Premijer Lige igranim u ponedeljak.

CSKA

Getty image/Dan Mullan

CSKA je poražen na gostovanju Rostovu 3:2, iako je  poveo golom Sigurdsona u 25. minutu.

Ključno je bilo to što su "Armejci" ostali sa samo devetoricom na terenu početkom drugog poluvremena, pošto su direktne crvene kartone dobili Ahmedov i Karpov.

Domaći su stigli do preokreta, i popeli se na treće mesto na tabeli.

Spartak je priredio još jedno neprijatno iznenađenje navijačima, i trenutno je na desetoj poziciji.

Poraženi su od Krasnodara 0:1, a jedini gol postigao je Ari sa bele tačke. Krasnodar je na drugom mestu iza vodećeg Zenita.