AMA/Corbis via Getty Images)

07.07.2020 | 22.19 > 22:25

Uspela šok terapija - Krila slavila bez Grofa

U utorak su odigrana dva meča 27. kola Premijer lige Rusije i oba su završena pobedama gostujućih ekipa.

Ekipa Krila Sovjetov, koju je do skoro sa klupe predvodio Miodrag Božović, savladala je Arsenal iz Tule rezultatom 4:2.

Denisov je doneo prednost domaćem timu u 8. minutu, ali su Liscov u 38, Popović u 57, Glupenkov u 62. i Radonjić u 68. minutu do vrha napunili mrežu Arsenala. Konačan rezultat postavio je Lucenko.

Krila Sovjetov su pretposladnja sa bodom manje od Tambova koji je iznad opasne zone, dok je Arsenal deseti sa 31 bodom.

U još jednom duelu važnom u borbi za opstanak Ahmat je savladao Tambov sa 2:1. Tim iz Groznog je 13. sa 30 bodova.

Prvenstvo Rusije gledajte na našim kanalima.