Prvi penal za Palermo, ali pobeda ispuštena u 90.

Serie A 26. feb 201714:32 > 14:33
Getty Images

Fudbaleri Palerma i Sampdorije odigrali su nerešeno 1:1 u prvom nedeljnom meču 26. kola Serije A.

Domaći su poveli golom Nestorovskog iz penala u 31. minutu – Balog je pao posle duela sa Beresinskim, pa je Palermo dobio prvi jedanaesterac ove sezone, i to sporan, a ubrzo je pretvoren u gol.

Bod timu iz Đenove doneo je veteran Fabio Kvaljarela u 90. minutu na asistenciju Murijela – Kvaljarela se tako iskupio za promašenu veliku šansu na početku meča.

Asistent Murijel u 53. minutu ušao je u igru umesto srpskog fudbalera Filipa Đuričića.

Palermo sada ima 15 bodova i jedno je mesto ispod crte ispadanja, dok je Sampdorija deseta sa 35 bodova.

U sledećoj rundi Sampdorija dočekuje Peskaru, dok se Palermo sastaje sa Torinom u gostima.