Niderlehner doneo pobedu Frajburgu nad Ajntrahtom

Serie A 5. mar 201717:36 > 17:54
Getty Images/Michael Kienzler

U pretposlednjoj utakmici 23. kola Bundeslige fudbaleri Frajburga pobedili su Ajntraht u gostima rezultatom 2:1.

Domaćini su dobro počeli meč, poveli u 12. minutu golom Branimira Hrgote, ali je 13 minuta kasnije Frajburg izjednačio golom Florijana Niderlehnera.

Napadač gostujuće ekipe je iskoristio situaciju jedan na jedan sa golmanom Hradeckim. On je zahvaljujući očajnoj odbrani Ajntrahta postigao i drugi gol u 59. minutu.

Za klub iz Frankfurta je igrao i mladi reprezentativac Srbije Mijat Gaćinović, koji je počeo meč, ali je zamenjem u 80. minutu, kada je umesto njega u igru ušao Mejer.

Tim Nika Kovača vezao je četvrti poraz u ligi, iako  postoji šansa da se bori za mesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona, ovim porazima se udaljava od toga.

Rezultate Bundeslige možete pogledati OVDE, a tabelu OVDE.