Izvor: Michael Regan/Getty Images
Fudbal 20.04.2017 | 22:23 > 22:25

Montela želi Obamejanga, "rezerva" Džeko

Vinčenco Montela već dogovara transfere sa novim čelnicima Milana, a jedan od prioriteta za leto je napadač.

Edin Džeko

Izvor: Getty Images/Marco Rosi

Kolumbijac Karlos Baka će verovatno napustiti San Siro i preseliti se po svemu sudeći u Kinu, pa je Monteli potreban proveren golgeter.

Prvi izbor nekadašnjeg napadača Rome je najbolji strelac Borusije Dortmund Pjer-Emerik Obamejang, koji je inače ponikao u Milanovoj fudbalskoj akademiji.

Ako ne uspeje da dovedu Gabonca koji je interesantan i Real Madridu, rezervna opcija je napadač Rome Edin Džeko.

Džeko je trenutno najbolji strelac Serije A sa 25 golova, a uz to je upisao i sedam asistencija.