Francuz iz Fiorentine presudio bivšem klubu

Serie A 15. okt 201714:44 > 14:58
Gabriele Maltinti, Getty Images Sport

Fudbaleri Fiorentine savladali su u osmom kolu Serije A Udineze rezultatom 2:1, a dvostruki strelac je bio francuski napadač Siril Tero.

Fiorentina je na „Artemio Frankiju“ povela u 28. minutu pošto se Tero dobro snašao u šesnaestercu tima iz Udina i iz neposredne blizine savladao golmana Albana Bizarija.

Francuski internacionalac, koji je upravo u Udinezeu igrao u poslednje tri sezone, bio je precizan i u 57. minutu, kada je golman Udinezea Bizari posle odbrane loptu odbio pravo „na nogu“ utrčalom Terou.

Udineze je do kraja meča uspeo da smanji rezultat u 72. minutu, kada je precizan bio Brazilac Samir.

Ekipa iz Firence pre nekompletiranog osmog kola ima 10 bodova na 11. mestu na tabeli, dok je Udineze na 14. mestu sa četiri boda manje.