Getty Images/Gabriele Maltinti
Fudbal 16.09.2018 | 20:06 > 20:12

Lacio slavio protiv Empolija, bravure Strakoše

U pretposlednjem nedeljnom duelu Serije A, Lacio je u gostima savladao Empoli 1:0.

lazio

Getty Image/Marco Rosi / Stringer

Gol odluke postigao je Marko Parolo početkom drugog poluvremena, u 47. minutu, posle prodora Senada Lulića lopta je došla do reprezentativca Italije, koji je zatresao mrežu domaćina.

Empoli, koji je u većem delu meča bio bolji rival, a u poslednjim trenucima je propustio veliku priliku da stigne do boda, kada je golman Rimljana Strakoša sjajnom intervencijom zaustavio šut Kaputa.

Sergej-Milinković Savić i Adam Marušić bili su u startnoj postavi Lacija, koji je stigao do druge pobede u četiri kola.

Za Empoli, koji je doživeo drugi poraz, ceo meč je odigrao Rade Krunić.