Getty Images/Gabriele Maltinti

16.09.2018 | 22:21 > 22:28

Prvenac Iguaina za bod Milana u Kaljariju

Milan je u poslednjem nedeljnom duelu u Seriji A igrao nerešeno u gostima sa Kaljarijem 1:1.

Enrico Locci, Getty Images Sport

Domaći su stigli do prednosti već u četvrtom minutu, kada je Žoao Pedro iz odbitka zatresao mrežu Donarume.

Bio je to njegov prvi gol po povratku sa suspenzije zbog dopinga.

Milan uspeva da izjednači u 55. minutu, prvencem Gonzala Iguaina u dresu Rosonera.

Kesi je oduzeo prekinuo napad domaćina, lopta je došla do Argentinca koji zaobilazi golmana i šalje loptu u mrežu.

Milan nakon tri odigrane utakmce ima po pobedu, remi i poraz,

Komentari (5)

Baraba

Svaka cast Gatuzu kao motivator ili na ne znam sta,ali za trener malo sutra,pa Milan ima solidne igrace da sa ovakvim ekipama nema problema kada ne moze sa jacima,I pod hitno smena trenera, da se sovede trener koji moze da skocka ovu ekipu pa za koju sezonu napad I na tituli

Odgovori 4 1

Nebitno

Necu da popujem ali napisao sam i pre pocetka sezone kada su se brojni napadaci dovodili u vezu sa Milanom, dzaba vrhunski spic ako nema ko da ga hrani loptama. Milanov problem je mnogo dublji, treba mu ozbiljan remont ekipe.

Odgovori 26 0

Toni Šumaher

Bolje da vrate IBRAKADABRU

Odgovori 11 3

Suso ponosan na interesovanje Reala

Dobre igre u Milanu mogle bi španskom vezisti Susu da obezbede povratak u rodnu zemlju, pošto je za njega zainteresovan madridski Real.

Savićević: Iguain ili Ikardi? Iguain!

Legendarni fudbaler Milan Dejana Savićević u intervjuu za Gazeta Delo Sport govorio je o sadašnjim igračima Rosonera, a jedno od pitanja odnosilo se na poređenje Gonzala Iguaina i Maura Ikardija.

Boban: Biće Milan ponovo veliki za 3-4 godine

Nekadašnji fudbaler Milana Zvonimir Boban veruje da je taj klub na pravom putu da se vrati na stare staze slave.