Dva prelepa gola, Lacio slavio u Udinama

U duelu šestog kola Serije A, Lacio je u gostima savladao Udineze sa 2:1.

lazio

Marco Rosi, Getty Images Sport

Gosti su poveli pogotkom Frančeska Aćerbija u 61. minutu, koji se našao na pravom mestu posle odbitka.

Svega pet minuta kasnije, bilo je 2:0 za goste, Hoakin Korea se poigrao se sa svojim čuvarem i postigao prelep gol iz solo-akcije.

Utešan gol takođe je bio pravom remek delo, holandski štoper Bram Nujtink zatresao je mrežu nakon ovih polumakazica.

Trener Lacijala Simone Inzagi odmarao je na ovom meču svoje standardne igrača Sergeja Milinković-Savića i Adama Marušića, na klupi je ponovo bio Dušan Basta.