Dva prelepa gola, Lacio slavio u Udinama

U duelu šestog kola Serije A, Lacio je u gostima savladao Udineze sa 2:1.

lazio

Marco Rosi, Getty Images Sport

Gosti su poveli pogotkom Frančeska Aćerbija u 61. minutu, koji se našao na pravom mestu posle odbitka.

Svega pet minuta kasnije, bilo je 2:0 za goste, Hoakin Korea se poigrao se sa svojim čuvarem i postigao prelep gol iz solo-akcije.

Utešan gol takođe je bio pravom remek delo, holandski štoper Bram Nujtink zatresao je mrežu nakon ovih polumakazica.

Trener Lacijala Simone Inzagi odmarao je na ovom meču svoje standardne igrača Sergeja Milinković-Savića i Adama Marušića, na klupi je ponovo bio Dušan Basta.

Komentari (3)

Svensson

Ovi dresovi lacija me podsjecaju na one iz 2000-te.

Milinković-Savić opljačkan dok je bio na utakmici

Fudbaler Lacija Sergej Milinković-Savić opljačkan je u subotu uveče dok je sa svojim timom igrao derbi italijanskog prvenstva protiv Juventusa.

Sergej: Ne mogu da se setim šta sam uradio

Fudbaleri Lacija u derbiju 15. kola italijanskog prvenstva posle preokreta pobedili su Juventus rezultatom 3:1, a velike zasluge za prvi trijumf protiv Stare dame još od 2003. imao je Sergej-Milinković Savić.

SMS srušio Juve, Inter na vrhu

U jednom od derbija 15. kola Serije A Lacio je posle preokreta na Olimpiku savladao Juventus 3:1 i na taj način načinio uzbudljivom trku za titulu.

Liga šampiona sve dalje: Napoliju samo bod u Udinama

Kriza u Napoliju se nastavlja. Na gostovanju Udinezeu ekipa Karla Anćelotija osvojila je samo bod, čime su praktično ispali iz trke za novi plasman u Ligu šampiona.