Ruka Brozovića i penal Kolarova za remi Rome i Intera

Serie A 2. dec 201822:26 > 22:36
Paolo Bruno, Getty Images Sport

Fudbaleri Rome i Intera igrali su nerešeno 2:2 na "Olimpiku" u meču 14. kola Serije A.

Plavocrni su vodili dva puta na meču, ali je Vučica na svom terenu oba puta stigla do izjednačenja i na kraju boda.

Inter je poveo u 37. minutu kada je Keita Balde sa pet metara lako postigao pogodak posle asistencije D’Ambrosija.

Roma je poravnala u 51. minutu kada je sjajan gol sa oko 25 metara postigao Džengiz Under.

Novu prednost Inter je ostvario u 66. minutu, kada je posle centaršuta iz kornera, koji je izveo Marcelo Brozović, glavom tukao Mauro Ikardi, za svoj osmi gol u sezoni Serije A.

Na kraju je tačku na meč stavio kapiten reprezentacije Srbije i defanzivac Rome Aleksandar Kolarov, koji je bio precizan sa bele tačke u 73. minutu. Prethodno je rukom u svom šesnaestercu igrao Brozović.

Inter je drugi na tabeli Serije A sa 29 bodova, dok je Roma na 7. mestu sa 20 bodova.