Emilio Andreoli/Getty Images

09.12.2018 | 22:39 > 22:41

Nula na San Siru - tehnologija protiv Milana

Fudbaleri Milana i Torina odigrali su bez golova u poslednjoj utakmici 15. kola italijanske Serije A.

Gianluigi Donnarumma

Getty Images/Marco Luzzani

Roso-neri su drugim remijem, uz pobedu, u poslednja tri meča ostali na četvrtom mestu zahvaljujući porazu Intera, ali i podelom bodova u duelu Lacija i Sampdorije.

Sudija Danijele Orsato je u nadoknadi vremena prvog poluvremena razmišljao da li da pokaže na belu tačku, ali je posle upotrebe VAR sistema odlučio da nema uslova za najstrožu kaznu.

Nije bilo mnogo uzbuđenja na San Siru, a u prvom poluvremenu bliži golu bili su gosti. Jago Falke je u 5. minutu dobro šutirao glavom, ali je Đanluiđi Donaruma bio na mestu i sjajnom intervencijom spasao svoj tim.

Andrea Beloti je u 17. minutu mogao da donese prednost Torinu posle centaršuta Tomasa Rinkona, međutim, lopta je prošla tik iznad prečke.

Milan je imao više loptu u posedu (60-40), uputio je jedan udarac više od rivala (11-10), ali nije bilo previše uzbuđenja i golova.