Getty Images/Stuart Franklin

10.03.2019 | 20.05 > 20:06

Novi kiks Napolija, Milan na -6, Juve na +18

Fudbaleri Sasuola i Napolija odigrali su nerešeno u meču 27. kola italijanske Serije A - 1:1.

Lorenco Insinje, Napoli

Paolo Bruno, Getty Images Sport

Domaći tim je poveo golom Domenika Berardija u 53. minutu. Napadač Sasuola se najbolje snašao u velikoj gužvi u petercu gostiju i iz neposredne blizine postigao je treći pogodak u sezoni.

Vredan bod Napoliju u borbi za drugu poziciju doneo je Lorenco Insinje koji je u 86. minutu iskoristio lošu reakciju odbrambenih igrača Sasuola i lepim udarcem savladao Đanluku Pegolu.

Italijanskom reprezentativcu to je bio osmi pogodak u sezoni.

Napoli u poslednjih pet utakmica u prvenstvu ima samo jedan trijumf, uz tri remija i poraz i trećeplasiranom Milanu, koji je u seriji pobeda, beži pest bodova. Sasuolo je na 12. poziciji sa 32 boda.

Vodeći Juventus ima čak 18 bodova više od Napolija.