Getty Images/Gabriele Maltinti

14.04.2019 | 18.14 > 18:18

"Guraju Milan u Evropu, vidite kako nam sude"

Predsednik Torino Urbano Kairo nezadovoljan je odnosom sudija prema njegovoj ekipi u duelu sa Kaljarijem (1:1).

Urbano Kairo

Pier Marco Tacca/Getty Images

Prvi čovek Bikova smatra da se VAR sistem koristi isključivo protiv njegovog tima.

"Koriste VAR samo da nas kazne. Sudija je bio nepravedan i pristrasan. Ako isključite igrača zbog psovke, uvek ćete završiti utakmicu sa deset fudbalera," rekao je Kairo.

Jedini strelac za Torino Simone Zaza isključen je u 73. minutu zbog psovanja sudije, a u završnici meča van terena su ranije morali i igrači gostujuće ekipe Luka Pelegrini i Nikola Barela.

"Barela je uradio isto što i Zaza posle 10 minuta i nije uklonjen. Neću da kažem da žele Milan da pošalju u Evropu umesto nas, ali pogledajte suđenje u jučerašnjim i današnjim utakmicama. Borićemo se do poslednje sekunde, nikada nećemo odustati," naglasio je Kairo.

You Tube

Torino je u poslednje četiri utakmice osvojio 6 bodova (tri remija i pobeda) i sedmi je sa 50 bodova, dok Milan na četvrtoj poziciji koja vodi u Ligu šampiona ima 5 više.

Neuzadovoljan suđenjem u duelu sa Milanom bio je direktor Lacija Igli Tare.