Getty Images/Gabriele Maltinti

19.05.2019 | 20.34 > 20:36

Milan upisao važna tri boda i čeka kiks Atalante

AC Milan

Milan je upisao veoma važnu pobedu, treću vezanu i kolo pre kraja sezone u Seriji A na poziciji je koja vodi u Ligu šampiona, ali sa utakmicom više od Atalante koja igra svoj meč sa Juventusom u nastavku nedeljnog programa.

Krzysztof Piatek

Marco Luzzani/Getty Images

Fudbaleri Milana savladali su Frozinone sa 2:0 i tako upisali važna tri boda u nastavku borbe za plasman u Ligu šampiona za sledeću sezonu. Milan sada na četvrtom mestu ima 65 bodova, koliko i Atalanta mesto niže, ali Atalanta ima meč manje.

Nije bilo golova u prvom poluvremenu, a prvi su do vođstva mogli gosti, da Ćijano nije promašio penal u 50. minnutu.

Sedam minuta kasnije stigla je kazna u vidu gola Pjonteka, a pobedu ekipe Đenara Gatuza potvrdio je u 66. minutu Suso.

Milan u poslednjem kolu ide na gostovanje SPAL. Sezona se završava 26. maja.