Lotito o Sergeju: Prošle godine sam odoleo, ove...

Predsednik Lacija Klaudio Lotito ističe da će poštovati odluku Sergeja Milinkovića-Savića o tome gde će nastaviti karijeru.

Claudio Lotito

Paolo Bruno/Getty Images

Nedavno su italijanski mediji objavili da je Mančester Junajted ozbiljno zainteresovan za dovođenje srpskog veziste, te da je pripremio je ponudu tešku 80 miliona evra.

Prethodno se pisalo i da su nebeskoplavi odbili i unosnu ponudu Pari Sen Žermena.

"Mnogo toga ne zavisi od nas. Prošle godine sam uspeo da odolim napadima drugih klubova, ali ove imam manje oružja. Neke odbrambene mehanizme sam već i iskoristio. Uostalom, poštovaćemo i odluku igrača", kazao je Lotito i dodao:

"Lacio ne može da oslabi, već samo da postane jači. Ne sumnjam u to. U životu su svi korisni i niko nije neophodan. I to se ne odnosi samo na Sergeja".

O odlasku Srbina priča se već godinu dana, ali on ne mrda iz Lacija.

Komentari (4)

Werdy 67

Šta će ti SMS kada će Lacio i bez njega iduće sezone ionako biti 5-6 (što je i cilj Lacija poslednjih nekoliko godina).

Odgovori 1 0

KJ7

Propao mu dil sa avio saobracajem,pozicije u savezu polako blede,u Salernu ga ne zele ni na slici.. Mora nekako rejting da povrati..

Odgovori 2 0

Robinjo

Taj nece nigde iz lacija. Ne brini.

Odgovori 31 4

Dva gola u minutu i penal u 90+3! Lacio od 0:3 do 3:3

Fudbaleri Lacija remizirali su sa Atalantom na Olimpiku rezultatom 3:3, golom Ćira Imobilea u 90+3. minutu iz penala, iako su gosti do 69. minuta vodili sa 3:0!

Lacio kažnjen zbog rasizma, deo tribina zatvoren

UEFA je kaznila italijanski Lacio zbog rasističkih ispada njegovih navijača na utakmici sa Renom.

Sergej produžio ugovor sa Lacijom?

Srpski vezista Sergej Milinković-Savić produžio je ugovor sa Lacijom do 2024. godine, javljaju italijanski mediji.

Atalanta prati vodeći dvojac, VAR sprečio slavlje Rome

Fudbaleri Atalante savladali su Leće rezultatom 3:1 u okviru sedmog kola Serije A i tako zadržali treće mesto na tabeli.