Catherine Ivill Getty Images Sport

U petak uveče pojavila se informacija da je Vest Hem prihvatio ponudu Italijana vrednu osam miliona evra.

Fudbaler rođen u Španiji, poreklom iz Ekvatorijalne Gvineje tako će se vratiti na Apenine, gde je proveo najveći deo karijere.

On je od 2008. do 2015. bio član Sampdorije.

Reč je o fudbaleru veznog reda, koji ima 27 godina. Za Vest Hem je odigrao preko 100 mečeva u svim takmičenjima.

Slavlje Čekićara na Sent Merisu

U poslednjem subotnjem meču 17. kola Premijer lige Vest Hem je slavio na gostovanju Sautemptonu.

Pelegriniju se sprema otkaz: Moram da budem zabrinut

Menadžer Vest Hema izjavio je uoči gostovanja Sautemptona da je svestan da je njegov tim osvojio malo bodova i da mu je potrebna pobeda.

"Nema šanse da se uskoro vratim u Premijer ligu"

Trener kineskog Dalijan Jifanga Rafael Benitez ne planira da se vrati u Premijer ligu Engleske u skoroj budućnosti.

Svanulo i Tobdžijama - iz 1 u 2, evrogol Pepea (VIDEO)

Fudbaleri Arsenala u poslednjoj utakmici 16. kola Premijer lige u gostima su pobedili Vest Hem sa 3:1. Čekićari su na poluvremenu vodili, ali su Tobdžije u nastavku, za svega devet minuta, postigle tri pogotka. Najlepši je svakako Pepeov.