Getty Images/Gabriele Maltinti

14.09.2019 | 16.57 > 17:00

Fiorentini prvi bod u sezoni protiv Juventusa

Fiorentina je u trećem kol Serije A, pred svojim navijačima, odolela Juventusu i osvojila bod.

ACF Fiorentina

Giuseppe Bellini/Getty Images

U prvom meču trećeg kola Serije A Fiorentina i Juventus odigrali su nerešeno i bez golova.

Nakon dve pobede na početku šampionata Juventus nije uspeo da pobedi i treći put. Fiorentina je konačno upisal aprvi bod nakon dva startna poraza.

Najbolje dve prilike u prvom poluvremenu imala je Fiorentina, ali su i Kijeza i Dalber bili neprecizni. Kijeza nije imao sreće ni u drugom poluvremenu kada je lopta nakon njegovog šuta otišla tik iznad prečke.

Juventus je uputio samo četiri šuta ka golu Fiorentine čiji su igrači šut iskušali 14 puta.

U četvrtom kolu Juventus će dočekati Veronu, a Fiorentina ide u goste Atalanti.