15.09.2019 | 14.36

Zapata pogodio u nadoknadi za pobedu Atalante u Đenovi

Fudbaleri Atalante slavili su na gostovanju Đenovi sa 2:1 zahvaljujući golu Duvana Zapate u petom minutu sudijske nadoknade.

Duvan Zapata

Alessandro Sabattini/Getty Images

Uzbudljiva utakmica igrala se na stadionu 'Luiđi Feraris'. Iako su gosti igrali agresivnije, nisu se u napadu ustručavali ni domaći.

Ipak, prvi gol postignut je sa bele tačke. Luis Muriel doneo je prednost Atalanti u 64. minutu.

Kazneni udarac dosuđen je pošto je Zapata pao u šesnaestercu.

Činilo se do kraja da će to biti rezultat kojim će se završiti meč. Ipak, u samoj završnici viđen je još jedan penal - izjednačenje domaćima doneo Domeniko Krišito.

Napadali su gosti u nastavku, pa je u petom minutu nadoknade Zapata pogodio za pobedu gostiju.

Atalanta je zabeležila drugu pobedu, dok je Đenova pretrpela prvi poraz.