Getty Images/Stuart Franklin

15.09.2019 | 20.08 > 20:11

Pozadina preokreta Bolonje: Miha je poslao poruku...

Bologna FC

Fudbaler Bolonje Rodrigo Palasio izjavio je posle preokreta nad Brešom da je takvom ishodu doprinela i poruka Siniše Mihajlovića koja je stigla u poluvremenu duela.

Siniša Mihajlović

Emilio Andreoli/Getty Images

Srpski strateg nije predvodio Bolonju, pošto se zbog leukemije nalazi u bolnici gde je podvrgnut hemoterapijama, ali ga to nije sprečilo da aktivno učestvuje u duelu sa Brešom.

Njegov tim je posle prvih 45 minuta gubio sa 3:1, da bi u nastavku preokrenuo i slavio sa 4:3.

Sudeći prema rečima Palasija, zasluge za to idu Mihi.

"Mihajlović je bio besan. Na poluvremenu nam je prosledio poruku, a mi smo pokušali da prenesemo na teren ono što nam je rečeno. Zahvaljujući njegovom mentalitetu smo uspeli da odigramo onakvo drugo poluvreme", kazao je argentinski napadač, koji je golom u 56. minutu za 3:2 najavio preokret.

Bolonja posle tri kola ima sedam bodova i zauzima drugo mesto na tabeli, iza lidera Intera sa maksimalnih devet.

Tim sa Renato Dal'Ara stadiona dočekuje Romu sledeće nedelje.