21.09.2019 | 16.48 > 16:56

Breša minimalcem prekinula loš niz

Udinese Calcio

Fudbaleri Breše slavili su u meču četvrtog kola italijanske Serije A na gostovanju Udinezeu rezultatom 1:0.

Udinese-Brescia

SK

Breša je tako stigla do druge pobede u sezoni, posle dva uzastopna poraza od Milana i Bolonje.

Junak meča na Dačia Areni bio je Romulo, koji je mrežu domaćeg tima zatresao u 57. minutu.

Velika borba viđena je u Udinama, sa mnogo šansi na obe strane, ali nijedna ekipa nije mogla do gola u nastavku.

Breša je na devetom mestu na tabeli sa šest bodova, a u narednom kolu dočekuje Juventus.

Udineze je na 18. poziciji, ima tri boda i u petom kolu će u goste Veroni.