David Ramos, Getty Images

24.09.2019 | 23.03 > 23:06

Pjanić za pobedu Juventusa, debi Balotelija

Juventus FC

Fudbaleri Juventusa pobedili su Brešu u gostima sa 2:1 u utakmici 5. kola italijanske Serije A.

Miralem Pjanić

Marco Luzzani, Getty Images Sport

Crno-beli su igrali bez povređenog Kristijana Ronalda, dok je za Brešu debitovao nekadašnji reprezentativac Azura Mario Baloteli.

Domaći su poveli već u 4. minutu Alfreda Donarume koji je snažnim udarcem savladao Vojčeka Ščesnog i Breša je do 40. minuta održavala prednost kada je Đon Ćanselor autogolom povarnao rezultat na 1:1.

Sva tri boda Staroj dami obezbedio je Miralem Pjanić u 63. minutu preciznim udarcem sa 17 metara.

Juventus je lider prvenstva sa 13 bodova, Inter ima jedan manje, dok je Breša u krugu timova sa 6 bodova.

Verona i Udineze su odigrali bez golova, a srpski reprezentativac Darko Lazović je igrao za domaći tim do 83. minuta.

Tim iz grada Romea i Julije je 13. na tabeli sa pet bodova, dok Udineze ima jedan manje.

Pogledajte REZULTATE i TABELU italijanske Serije A.