Catherine Ivill/Getty Images

28.09.2019 | 16.55 > 16:58

Pjanić i Ronaldo za peti trijumf Juventusa

Juventus FC

Fudbaleri Juventusa slavili su u meču šestog kola Serije A protiv SPAL rezultatom 2:0.

Miralem Pjanić

Marco Rosi/Getty Images

Domaći tim je bio mnogo bolji rival tokom čitavog meča u Torinu, a posle nekoliko odličnih prilika Juventus je stigao do vođstva u 45. minutu kolom Miralema Pjanića, kada se u asistente upisao Kedira.

Tačku na pobedu ekipe Maurisija Sarija stavio je Kristijano Ronaldo.

Portugalac je zatresao mrežu gostiju u 78. minutu, iskoristivši sjajnu asistenciju Dibale.

Srpski defanzivac Nenad Tomović odigrao je svih 90. minuta za SPAL.

Juventus je drugi na tabeli Serije A sa 16 bodova.

SPAL je na 19. poziciji i iz pet mečeva ima samo tri boda.

Pogledajte rezultate i tabelu italijanskog šampionata.

Komentari (3)

ALEXIS 7 FAN

Ma ne zna Ronaldo hahahahahajajaj

Odgovori 2 1

Siniša

Jedna stvar je potpuno nevjerovatna,i tu je Ronaldo sigurno jedinstven u istoriji fudbala...Covjek se sa skoro 35 godina jednostavno ne povrijedjuje,igra konstantno vise od 15 godina,po 70 utakmica svake sezone,90 minuta,i nema povreda,ili se mogu izbrojati na prstu jedne ruke.Ja se ne sjecam da je on ikad bio zbog povrede van fudbala 2 mjeseca.To je prirodom data takva konstitucija...Ne rucunam sitne povrede,pa bude van takmicarskih meceva 7-10 dana.Mada mu se i takve situacije rijetko desavaju.Dok neki fudbaleri ne mogu odigrati utakmicu a da se ne povrijede.

Odgovori 13 1

Makisa

Juventus nije 2 već prvi na tabeli sa utakmicom više. Eto još to ispravite pošto verovatno neće ni ovo objaviti

Odgovori 13 0

"Ronaldo je najbolji ikad, a drugi je daleko iza njega"

Kristijano Ronaldo je nedavno postigao 700. gol u karijeri, a njegov agent Žorže Mendeš veruje da je to samo dodatan pokazatelj da je Portugalac najbolji fudbaler svih vremena.

CR7: Rekordi jure mene, a ne ja njih - to ne može svako

Posle 700. gola u karijeri, Portugalac Kristijano Ronaldo izjavio je nije opsednut rekordima, već da se sve to prirodno događa.

Kristijanovih 700: Samo su petorica ispred njega

U ponedeljak je Kristijano Ronaldo u porazu Portugala od Ukrajine postigao svoj 700. gol u karijeri.

Zlonamerni će reći... Kristijanov broj 700 (VIDEO)

Portugal jeste izgubio od Ukrajine, ali je Kristijano Ronaldo postigao 700. gol u karijeri, sa bele tačke. Pogledajte istorijski trenutak.