Getty Images/Gabriele Maltinti

19.10.2019 | 22.31 > 22:36

Pjanić doneo novu pobedu Juveu, pala i Bolonja

Fudbaleri Juvnetusa slavili su u duelu sa Bolonjom i došli sedme pobede u sezoni u kojoj nemaju nijedan poraz nakon osam odigranih mečeva. Bolonja pet mečeva ne zna za pobedu.

Miralem Pjanić

Laurence Griffiths/Getty Images

Fudbaleri Juventusa savladali su Bolonju 2:1 u poslednjem meču subotnjeg programa u okviru osmog kola Serija A.

Juventusu su pobedu doneli golovi Kristijana Ronalda i Miralema Pjanića.

Igrao se 19. minut kada je Ronlado sjajan prodor po desnoj strani krunisao golom za vođstvo ekipe iz Torina, ali je Bolonja pokazala karakter i do izjednačenja došla nakon samo sedam minuta. Gol za 1:1 postogao je Danilo.

Miralem Pjanić je doneo svom timu nova tri boda. Reprezentativac Bosne i Hercegovine iz prve je reagovao na loptu ubačenu u kazneni prostor i poslao je u mrežu. Pjaniću je ovo treći gol na devet mečeva ove sezone, a upisao je i dve asistencije.

Juventus je imao nekoliko neiskorištenih prilika preko Ronalda, Pjanića i Gonzala Iguaina, ali neće Sari žaliti što njegova ekipa nije došla do ubedljivije pobede.