Getty Images/Sascha Steinbach

28.10.2019 | 05.58 > 06:03

Riberi poludeo i dva puta gurnuo sudiju! (VIDEO)

Francuz Frank Riberi mogao bi da bude u ozbiljnim problemima jer je zvezdu Fiorentine kamera uhvatila kako gura jednog od pomoćnih sudija posle meča Serije A sa Lacijom.

Veteran je već bio razdražljiv nakon što ga je trener Vićenco Montela zamenio u 75. minutu kod rezultata 1:1.

Igrači Viole su posle poslednjeg sudijskog zvižduka i kontroverznog trijumfa gostiju iz Rima nastavili da se svađaju sa arbitrom i njegovim pomoćnicima, a najdalje je otišao Riberi.

Iskusni Francuz je dva puta odgurnuo pomoćnog sudiju pre nego što ga je povukao jedan od članova stručnog štaba Fiorentine.

Iz Serije A je kasnije stigla potvrda da je Riberi dobio crveni karton i to automatski znači da ga najverovatnije očekuje suspenzija od nekoliko mečeva.