Getty Images/Stuart Franklin

31.10.2019 | 22.58 > 23:00

Suso spasao Milan još jedne blamaže

AC Milan

Fudbaleri Milana pobedili su Spal rezulattom 1:0 u poslednjoj utakmici desetog gola Serije A.

Suso

Getty Images/Valerio Pennicino

Suso

Trijumf Roso-nerima doneo je rezervista Suso, koji je u 63. minutu sjajno izveo slobodan udarac iskosa sa desne strane.

Novi trener Milana Stefano Pioli je posle remija sa Lećeom i poraza od Rome zabeležio prvi trijumf na klupi velikana sa San Sira.

Domaći su kontrolisali dešavanja na terenu, ali nisu blistali i osim gola vredan pažnje je još samo pokušaj Samua Kasteljeha iz 12. minuta. na rugoj strani najbolju priliku je imao Andrea Petanja u 36. minutu.

Srpski internacionalac Nenad Tomović je odigrao ceo meč za Spal.

Milan je posle četvrte pobede u sezoni deseti sa 13 bodova i negativnom gol razlikom 10:13, dok je Spal na deobi pretposlednjeg mesta sa 7 bodova.