Inter do pobede sa penala, Lukaku kao Ronaldo 1997.

Serie A 2. nov 201919:45 > 19:46
Emilio Andreoli/Getty Images

Inter je stigao do nove pobede u Seriji A, devete na 11 mečeva u sezoni, savladavši u gostima Bolonju sa 2:1.

Domaći tim poveo je pogotkom Roberta Sorijana u 59. minutu, lopta je nakon njegovog šuta blago zakačila De Fraja i otežala posao nemoćnom Handanoviću.

Neroazuri uspevaju da izjednače u 75. minutu, Lukaku se našao na pravom mestu posle odbitka, prethodno je golman Skorupski sjajno reagovao i odbranio šut Škrinijara, ali Belgijanac se spretno snašao i poslao loptu u mreži.

U poslednjem minutu meča, Orsolini je neoprezno startovao nad Lautarom u kaznenom prostoru, a precizan sa 11 metara bio je još jednom Lukaku.

On je tako stigao do devetog gola na prvih 11 mečeva za Inter, što je poslednji put pošlo za rukom legendarno Brazilcu Ronaldu 1997.