Getty Images/Gabriele Maltinti

03.11.2019 | 22.38

Lacio slavio u derbiju protiv Milana

Derbi dana odigrali su u Seriji A u nedelju Milan i Lacio, a gosti su do pobede došli u finišu meča.

Ćiro Imobile

Paolo Bruno Getty Images Sport

Milan je u poslednjem nedeljnom meču 11. kola Serije A dočakao Lacio koji je slavio 2:1.

Lacio je tako upisao šestu pobedu sezone, a Milan pretrpeo šesti poraz.

Sve golove na meču postigli su igrači Lacija, a počelo je pogotkom koji je u 25. minutu meča dao Ćiro Imobile na dodavanje Lazarija.

Samo tri minuta bila su potrebna Bastosu da autogolom pokvari ono što je pre njega uradio Imobile.

Ipak, Žoakin Korea pobrinuo se da Bastos nema za čime da žali kada je u 83. minutu poslao loptu u mrežu za 2:1 nakon odlične solo akcije i dobrog šuta kojim je matirao Đanluiđija Donarumu.

Sem golova, malo je prilika vrednih pomena iz ovog meča, ali teško da će to zadati glavobolju Simoneu Inzagiju i njegovoj ekipi.

Sergej Milinković - Savić zamenjen je u 60. minutu, a Sead Lulić odigrao je ceo meč. U ekipi Milana, Ante Rebić je u igru ušao u 35. minutu zbog povrede Kastiljeha, a Rade Krunić odigrao je 85 minuta.