Getty Images/Stuart Franklin

08.11.2019 | 22.42 > 22:44

Đuričić asistent za Sasuolo - novi poraz Bolonje

Fudbaleri Sasuola pobedili su Bolonju kod kuće u 12. kolu Serije A rezultatom 3:1 i naneli joj četvrti poraz u poslednjih pet utakmica.

Francesco Caputo, Sassuolo

Giuseppe Bellini/Getty Images

Domaći su do vođstva u Ređo Emiliji stigli u 34. minutu pogotkom Kaputa. Asistent u ovoj situaciji bio je povratnik u reprezentaciju Srbije Filip Đuričić.

Posle pogotka Boge u 68, rezultat je dupliran, da bi nadu ekipi Siniše Mihajlovića vratio Orsolini dva minuta kasnije.

Ipak, Sasuolo je vrlo brzo otklonio sve dileme oko pobednika.

Kaputo je u 75. minutu sjajno probio po levoj strani i poslao loptu u dalji ugao za svoj drugi pogodak i epitet junaka meča.

Tim sa Mapei stadiona sad je 11. na tabeli sa 13 bodova. Bolonja je 14. sa 12.