Catherine Ivill/Getty Images

10.11.2019 | 14.28 > 14:30

Kaljari siguran, Vlahović ublažio poraz Fiorentine

Fudbaleri Kaljarija bili su ubedljivi protiv Fiorentine 5:2, u meču 12. kola italijanske Serije A.

Dušan Vlahović

Gabriele Maltinti/Getty Images

Već u prvom poluvremenu je domaći tim nametnuo svoj ritam, a goleadu je otvorio hrvatski fudbaler Marko Rog, kojije u 17. minutu iskoristio asistenciju Niangolana.

Na 2:0 povisio je Pisakane u 26. minutu, a Niangolan je ponovo bio asistent u 34. minutu, kada je uposlio Simeonea za 3:0.

Ni u drugom poluvremenu nisu stali domaći fudbaleri. Žoao Pedro je pogodio u 54. minutu, kada se po treći put u asistente upisao Niangolan.

Svoju sjajnu partiju Niangolan je kompletirao golom u 65. minutu.

Poraz Fiorentine ublažio je mladi srpski napadač Dušan Vlahović.