Getty Images/Gabriele Maltinti

10.11.2019 | 20.18

Parma poslala Romu van top 4

AS Roma

Fudbaleri Rome doživeli su drugi poraz u sezoni, izgubivši na gostovanju Parmi sa 2:0.

Parma

Giuseppe Bellini /Getty Images

Parma

Domaći tim poveo je u 68, minutu, kada se Matija Sprokati odlično snašao u protivničkom šesnaestercu nakon ubačene lopte sa leve strane.

U trećem minutu nadokande, nakon kontra napada, Danac Andreas Kornelijus je neodbranjivo šutirao u gol Paua Lopeza za konačnih 2:0.

Roma je nakon ovog poraza ostala van top 4, pošto Kaljari i Lacio nakon nedeljnih trijumfa imaju po dva boda više.