Getty Images/Gabriele Maltinti

07.12.2019 | 17.14

Đimšiti u 90+3 doneo pobedu Atalanti protiv Verone

U dramatičnom duelu u Bergamu, Atalanta je savladala Veronu sa 3:2 i to golom u nadoknadi vremena.

Atalanta

Alessandro Sabattini, Getty Images Sport

Atalanta

Ekipa Verone je dva puta vodila, oba puta je strelac bio Samuel Di Karmine.

Prvi put u 23. minutu, nakon čega je Malinovski izjednačio, i to u pretposlednjem minutu poluvremena.

Verona ponovo vodi preko Di Karminea, koji je u 57. minutu nakon dodavanja Darka Lazovića postigao drugi gol.

Atalanta je ponovo izjednačila, kada je Luis Murijel u 64. minutu bio precizan sa bele tačke.

Pet minuta pre kraja, Pavel Davidovič je dobio drugi žuti karton pa su gosti ostali sa desetoricom na terenu. U trećem minutu, nadoknade Albanac Berat Đimšiti postiže pogodak za veliko slavlje domaćih navijača,