08.12.2019 | 13.39 > 13:41

Golčina Gorana Pandeva sa 40 metara! (VIDEO)

Genoa FC

Napadač Đenoe Goran Pandev (36) postigao je jedan od najlepših golova ove sezone na gostovanju Lećeu.

Goran Pandev

Getty Images/Maurizio Lagana

Igrao se 31. minut, golman Gabrijel pogrešio je i loše ispucao loptu, ali ta bi greška verovatno prošla neopaženo da loptu nije primio majstor poput Pandeva – primio je loptu i drugim kontaktom je precizno poslao u gol sa četrdesetak metara.

Do kraja meča Đenoa je ispustila prednost 2:0, a Pandev je dobio crveni karton u 77. minutu.

Makedonski veteran u Đenovi je od 2015. godine, a ovo mu je bio treći gol u sezoni.

Prethodno je Pandev nosio dres Galatasaraja, Napolija, Intera, Lacija, Specije, Ankone i Belasice.