Baloteli: Samo želim da spasim Brešu

Italijanski fudbaler Mario Baloteli istakao je da je u ovom momentu fokusiran samo na Brešu.

Mario Balotelli

Marco Luzzani/Getty Images

Breša je u gostima savladala SPAL 1:0 u derbiju začelja. Jedini gol na meču postigao je Baloteli u 54. minutu.

"Jedino što želim je da spasim Brešu", rekao je Baloteli. "Morali smo da patimo kako bismo došli do ovog rezultata, ali bilo je krajnje vreme da pobedimo. Do sada nismo imali ni toliko sreće".

Upitali su novinari kontroverznog fudbalera i da li se nada da će biti u sastavu Italije na Evropskom prvenstvu.

"Svi to žele, ali sada razmišljam samo o Breši".

Breša je trenutno na 19. mestu u Seriji A.