Getty Images/Stuart Franklin

08.12.2019 | 22.43 > 22:46

Miha dobio ovacije: Bolonja poražena od Milana

Fudbaleri Milana pobedili su Bolonju na gostovanju u 15. kolu Serije A rezultatom 3:2.

Siniša Mihajlović

Mario Carlini / Iguana Press/Getty Images

Na klupu domaćih u utakmici protiv bivšeg kluba vratio se Siniša Mihajlović, posle terapija i transplatacije koštane srži usled bolovanja od leukemije.

Srpskog stratega navijači su dočekali ovacijama, ali Miha na kraju nije imao razloga da bude zadovoljan ishodom meča.

Rosoneri su golovima Pjateka u 15. i Ernandesa u 32. stekli dva gola prednosti, da bi nada Bolonje oživela posle autogola Ernandesa u 40. minutu.

Ipak, posle pogotka Bonaventure u uvodnom minutu drugog dela bilo je jasno da će domaći tim teško izbeći poraz.

Bolonja je do kraja uspela da postigne još samo jedan pogodak, preko Sansonea iz jedanaesterca u 84. minutu, koji je time postavio konačan rezultat.

Ekipa sa Renata Dal'are sad je 12. na tabeli sa 16 bodova, dok je Milan posle drugog trijumfa u nizu na 10. poziciji sa 20.