Getty Images/Stuart Franklin

14.12.2019 | 16.57 > 16:59

Breša beži iz zone ispadanja: Trojka protiv Lećea

Fudbaleri Breše pobedili su Leće na svom terenu u 16. kolu Serije A rezultatom 3:0 i pobegli iz zone ispadanja.

Riberi

Emilio Andreoli, Getty Images Sport

Povratnici u elitu sad su 16. na tabeli sa 13 bodova, dok je Leće na mestu iznad sa 15.

Breša je pitanje pobednika rešila već u prvom poluvremenu, kad je stekla dva gola prednosti.

U 32. minutu je Šanselor doveo domaće u vođstvo, na asistenciju rezerviste Spaleka, da bi u 44. Toregrosa povisio rezultat posle dodavanja Sabelija.

Konačan rezultat postavio je Spalek, koji je u 61. minutu krunisao odličnu akciju i sa pet metara zatresao praznu mrežu.

Breša u sledećem oklu dočekuje Sasuolo, a Leće Bolonju.