Getty Images/Stuart Franklin

14.12.2019 | 20.38 > 20:40

Nije do Karla: Žervinjo u 90+3. uništio Gatuzov debi

SSC Napoli

Fudbaleri Parme pobedili su Napoli na gostovanju u 16. kolu Serije A sa 2:1, golom Žervinja u 90+3. minutu.

Đenaro Gatuzo

Gabriele Maltinti, Getty Images Sport

Napadač iz Obale Slonovače je sjajan trk od preko 40 metara i dupli pas sa Kuluševskim krunisao pobedonosnim pogotkom i u potpunosti pokvario debi Đenara Gatuza na klupi Napolitanaca.

Bivši vezista i trener Milana nasledio je Karla Anćelotija tokom protekle nedelje, ali to očigledno nije donelo boljitak, pa Napoli nije uspeo da slavi ni posle osam mečeva u ligi.

Mlekadžije su, prethodno, povele u četvrtom minutu preko Kuluševskog, da bi u 64. Milik poravnao rezultat.

Parma zauzima sedmo mesto sa 24 boda, dok je Napoli osmi sa 21.