14.01.2020 | 22.43 > 22:45

Inter lako sa Kaljarijem, dva gola Lukakua

Cagliari Calcio

Fudbaleri Intera plasirali su se u četvrtfinale Kupa Italije. Oni su u osmini finala bili ubedljivi protiv Kaljarija rezultatom 4:1.

Romelu Lukaku

Emilio Andreoli/Getty Images

Romelu Lukaku je već u prvom minutu "načeo" mrežu gostiju. Belgijski napadača je već u 21. sekundi doneo prednost Interu.

Prednost je duplirao Valero u 22. minutu, iskoristivši asistenciju Barele, a do kraja prvog dela igre više nije bilo golova.

U nastavku je ponovo Lukaku bio siguran. Belgijanac je u 49. minutu pogodio za 3:0, a u asistente se ponovo upisao Barela.

Jedini gol za goste postigao je Oliva u 73. minutu, ali to nije poremetilo fudbalere Intera.

Konačnih 4:1 postavio je Andrea Ranokia. Tridesetjednogodišnji defanzivac je postigao gol u 81. minutu.

Mečeve italijanskog fudbalskog kupa pratite ekskluzivno na kanalima Sport kluba.