Getty Images/Stuart Franklin

18.01.2020 | 19.47 > 19:53

Fantastični Boga "okrenuo" Bikove

Fudbaleri Sasuola pobedili su Torino na svom terenu u 20. kolu Serije A, posle preokreta, rezultatom 2:1.

Francesco Caputo, Sassuolo

Giuseppe Bellini/Getty Images

Duel u Ređo Emiliji obeležio je Žeremi Boga, koji je golom i asistencijom kreirao preokret.

Bikovi su poveli u 20. minutu golom Tomasa Rinkona, posle prekida, i taj rezultat je bio aktuelan sve do 61.

Tad je Boga fantastičnim udarcem sa distance pogodio rašlje i poravnao, da bi u 73. sjajno probio po levoj strani i kao na tacni proigrao Domenika Berardija na sedam metara.

Torino je mogao do boda u 82. minutu, ali je Vinćenco Miliko pogodio prečku.

Ceo meč za goste odigrao je Saša Lukić, dok je na drugoj strani Filip Đuričić ušao u 69.

Sasuolo je 14. na tabeli sa 22 boda. Torino je osmi sa 28.