AC Milan

Fudbaler Milana Ante Rebić nada se da će mu dobra partija protiv Udinezea obezbediti mesto u timu.

Ante Rebić

Marco Luzzani, Getty Images

Roso-neri su u 20. kolu italijanskog prvenstva slavili 3:2, posle preokreta. Rebić je u igru ušao u 46. minutu i postigao je dva gola - drugi za pobedu u trećem minutu nadoknade.

"Zadovoljan sam. Konačno sam dokazao za šta sam sposoban. Ipak, najvažnije je da je Milan pobedio", rekao je hrvatski fudbaler.

Milan je zabeležio drugu pobedu zaredom u prvenstvu, treću ukupno.

"Sada imamo tri važna igrača - Ibrahimovića, Kjera i Begovića. Oni nam mnogo pomažu svojim savetima. Rezultat sve pokazuje".

Milan je sa 28 bodova trenutno osmi na tabeli Serije A.

Komentari (3)

Zivan

Da dva gola udinezeu, utripuje da je mesi

Odgovori 21 10

Kutija šibica

Daj bože,da se AC Milan vrati na stare staze slave,nedostaje mi jak Milan,Mančester Junajted💪💪💪⚽⚽⚽. A ti gledaj smešni Basakšehir i navijaj za Erdoganovu plastiku😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

15 6

Djup

Milan je trenutno najveća plastika moguća! Reciklirana!

1 12

Rebić strelac za minimalac Milana

Fudbaleri Milana u 24. kolu italijanske Serije A, na „San Siru” su savladali Torino 1:0 (1:0), a jedini pogodak na utakmici postigao je hrvatski reprezentativac Ante Rebić.

Pioli: Ne brinem, rezultati će sve pokazati

Trener Milana Stefano Pioli istakao je da nije zabrinut za svoju budućnost na San Siru.

Boban i Maldini: Rebić pravi igrač za Milan

Očekuje se da direktori Milana Paolo Maldini i Zvonimir Boban otputuju u Frankfurt i dogovore sa rukovodstvom Ajntrahta o otkup ugovora Anta Rebića.

Golovi sa San Sira - Milan ima za čim da žali (VIDEO)

Milan je ispustio pobedu nad Juventusom u prvom polufialnom duelu Kupa Italije, ostaje im da žale zbog penala koji je dosuđen za goste u samom finišu. Pogledajte oba gola sa utakmice.