AC Milan

Fudbaler Milana Ante Rebić nada se da će mu dobra partija protiv Udinezea obezbediti mesto u timu.

Ante Rebić

Marco Luzzani, Getty Images

Roso-neri su u 20. kolu italijanskog prvenstva slavili 3:2, posle preokreta. Rebić je u igru ušao u 46. minutu i postigao je dva gola - drugi za pobedu u trećem minutu nadoknade.

"Zadovoljan sam. Konačno sam dokazao za šta sam sposoban. Ipak, najvažnije je da je Milan pobedio", rekao je hrvatski fudbaler.

Milan je zabeležio drugu pobedu zaredom u prvenstvu, treću ukupno.

"Sada imamo tri važna igrača - Ibrahimovića, Kjera i Begovića. Oni nam mnogo pomažu svojim savetima. Rezultat sve pokazuje".

Milan je sa 28 bodova trenutno osmi na tabeli Serije A.

Komentari (3)

Zivan

Da dva gola udinezeu, utripuje da je mesi

Odgovori 21 10

Kutija šibica

Daj bože,da se AC Milan vrati na stare staze slave,nedostaje mi jak Milan,Mančester Junajted💪💪💪⚽⚽⚽. A ti gledaj smešni Basakšehir i navijaj za Erdoganovu plastiku😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

15 6

Djup

Milan je trenutno najveća plastika moguća! Reciklirana!

1 12

Robinjo: Nedostajala mi je zrelost

Brazilski napadač Robinjo prisetio se svoje karijere i konstatovao da ga je delimično neprofesionalno ponašanje koštalo brojnih titula i uspeha.

Barezi: Milan će uspeti

Legendarni kapiten Milana Franko Barezi uveren je da će se klub uskoro vratiti tamo gde je bio kada je on komandovao odbranom, na samom vrhu.

Maldini se oporavio od koronavirusa

Danijel Maldini sin proslavljenog defanzivca Paola objavio je da se oporavio od koronavirusa i da se vratio treninzima.

Ševčenko o slavnim danima u Milanu: To je moj klub

Selektor ukrajinske reprezentacije Andrej Ševčenko svojevremeno je bio jedan od najboljih napadača Evrope, a najbolje partije pružao je kao ofanzivac Milana. Za zavnični Tviter profil Rosonera govorio je o svojoj ljubavi prema italijanskom klubu.