Getty Images/Stuart Franklin

20.01.2020 | 10.35

Baloteli: Nastavite da mi sudite, ja ću po svom

Napadač Breše Mario Baloteli istakao je da mu nije problem što ga ljudi osuđuju, pošto je na utakmici protiv Kaljarija isključen posle samo sedam minuta.

Mario Balotelli

Marco Luzzani/Getty Images

Baloteli je u igru na teren izašao u 74. minutu. Prvo je dobio žuti karton u 81, da bi iz igre bio isključen minut kasnije zbog nesportskog ponašanja i vređanja sudije.

"Neverovatno je koliko mišljenje ljudi može da se promeni posle samo jednog događaja. Nastaviću da radim po svome, nema problema. Možete da me osuđujete koliko hoćete", poručio je Baloteli.

Breša je u zoni ispadanja na 18. poziciji sa 15 bodova.